Dzień otwarty MŁKS Łomża!

Zapełnić halę im. Olipijczyków Polskich w Łomży, to niełatwe zadanie. Ostatnio coś takiego udało się podczas pierwszej, zawodowej gali bokserskiej w marcu 2012 roku. Wcześniej chyba nigdy! Wczoraj ponownie hala była pełna, za sprawą kilku setek młodych piłkarzy, ich rodzin i znajomych. Już sam ten fakt jest dużym sukcesem!

Impreza okazała się strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”. Już sama prezentacja ponad 300 zawodników z różnych grup wiekowych musiała zrobić wrażenie. Prawdziwymi hitami okazały się również pozostałe punkty programu. Mecz Trenerzy MŁKS vs Rodzice MŁKS, w którym gościnnie w drużynie rodziców wystąpił prezydent Mariusz Chrzanowski, rozgrzał publiczność do czerwoności.

Gość specjalny imprezy, wychowanek ŁKS-u, a od wielu lat piłkarz Wisły Kraków, Rafał Boguski wystąpił w roli żywego przykładu, że z takiego miasta jak Łomża można wybić się na najwyższy poziom w polskiej ekstraklasie, a nawet do Reprezentacji Polski, w której Rafał również miał zaszczyt występować. Rafał Boguski to prawdziwy wzór do naśladowania przez wychowanków łomżyńskiego klubu!

Jako drugi z gości, niespodzianka organizatorów, wystąpił mistrz świata w Trikach Piłkarskich z 2011 roku we Freestyle Football konkurencja routine Krzysztof Golonka. Jego pokaz, co można zrobić z piłką, wzbudził szczery podziw, a kolejka po autografy nie miała końca.

Źródło: mylomza.pl