Ełkaesiaki pomagają Filipkowi !!!

Młodzieżowy ŁKS włącza się w kolejną akcję charytatywną. Już jutro w Galerii Veneda odbędzie się druga edycja akcji pod nazwą „Gramy dla Filipka”. Filipek liczy na nasze wsparcie. Na wszystkich czeka moc atrakcji. Zawodnicy przychodzą oczywiście w barwach klubowych. Zachęcamy do wsparcia w walce z chorobą młodego Łomżyniaka. Wrzucamy do puszki ile kto może. Ważne jest każde wsparcie w walce z chorobą. Do akcji włączają się również seniorzy ŁKS. Będzie to okazja do poznania oraz wspólnego zdjęcia pod „ścianką” klubową.

Poniżej treść komunikatu organizatorów.

 

Pragniemy gorąco poinformować o niesamowitej akcji. W dniu 19 lutego 2017 roku od godziny 12.00 do 20.00 w Galerii Veneda w Łomży odbędzie się koncert charytatywny na rzecz naszego syna Filipka. Cała akcja jest możliwa do zrealizowania dzięki organizatorom: Milenie Sierzputowskiej, Dorocie Krawczyńskiej i Marcinowi Zielińskiemu oraz wielu innym osobom, których serce skradł Fifcia. Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż wydarzenie jest objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łomży.

Nasz synek, od ostatniego koncertu w Venedzie, który odbył się 07.02.2016 roku stanął na własne nóżki. Codziennie widzę cud. Jeden cel został osiągnięty. Dziękuję wszystkim za wsparcie. To dzięki osobom, które wspomogły Fifkę jesteśmy naocznymi świadkami, jaką moc ma specjalistyczna terapia. Kolejny cel przed Nami: rozwój komunikacji werbalnej. W obecnej chwili Filip nie mówi, jednakże porozumiewa się komunikacja alternatywną – pecsami. Jest to narzędzie, które ujawniło Nam jakim mądrym chłopcem jest nasz syn, że rozumie otaczający go świat i da z siebie wszystko, tylko odpowiednich terapeutów i metod potrzebuje. To wielki skarb móc oglądać postępy swojego dziecka. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w koncercie dedykowanym Fifciowi.

Podczas tego wydarzenia wystąpią: zespół BOYS, Droga na Ostrołękę, Zespół INNI, skrzypek MagnetiG, akordeonista Michał Sawicki, Duet Akordeonistów z Łomży Arek i Michał, Studio wokalne eMDKeK Magdy Sinoff, Anna Zlagodukh, Sebastian Dzbeński, zawodnicy Pawła Remiszewskiego z MKS Medyk Łomża zaprezentują sztuki walki, zawodnicy Black Horse MMA Łomża, Tancerze C.T. Young Marka Kisiela, dzieci z Niepublicznego Przedszkola Mały Artysta, student Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży i uczennice Publicznego Gimnazjum im. Marszałka J. Piłsudskiego w Miastkowie. Podczas imprezy „Świat zabaw” Marty Sawickiej zaskoczy dzieci licznymi konkursami z nagrodami. Podczas koncertu lokalne firmy wesprą akcję atrakcyjnymi stoiskami. Podczas koncertu będzie można spotkać wolontariuszy przebranych w krowy, żabki, biedroneczki, spidermany, batmany i księżniczki, dzięki serdeczności wypożyczalni strojów karnawałowych Anny Bureś. Zapowiada się niesamowicie ciekawa impreza.

Zapraszamy również wszystkich do udziału w akcji „Wkręć się w kilometry dla Filipka” podczas której uczestnicy koncertu będą mogli wziąć aktywny udział w zdobywaniu jak największej liczby kilometrów na rowerkach stacjonarnych udostępnionych przez siłownię CORSO GYM & FITNESS. Naliczone kilometry przełożą się na możliwość sfinansowania terapii dla Filipka. Dzięki hojności firm tj. POL-MOT Auto S.A. Oddział SKODA w Łomży, JW Nowik Spółka Jawna i Zakłady Spożywcze „BONA” Sp. z o.o. sfinansowana zostanie trzy miesiące specjalistycznych zajęć, jeśli przejedziemy 300 km. Dzięki temu i zbiórce do puszek Fifi będzie mógł sięgać po kolejne sukcesy w swoim życiu.

Firmy, które wspierają koncert : „Wspólnie dla Filipka”:

 1. POL-MOT Auto S.A. Oddział SKODA w Łomży
 2. Zakłady Spożywcze „BONA” Sp. z o.o.
 3. JW Nowik Spółka Jawna
 4. CORSO GYM & FITNESS
 5. Avocado FIT Restaurant & SUSHI
 6. Agencja Reklamowa EMCLAT
 7. Wypożyczalnia strojów karnawałowych Bureś Anna
 8. Świat zabaw Marta Sawicka
 9. URSUS Oddział Łomża
 10. Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży
 11. Drukarnia Kamil Borkowski
 12. MK – Audio Mariusz Wesołowski
 13. Fundacja Czas Lokalny
 14. Mobilna Wioska Tematyczna
 15. Koszulki z garażu
 16. Young Reporter
 17. ŁKS 1926 Łomża
 18. Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy ŁKS
 19. FOTOGABS s.c. S. Klimczuk, M. Kucisz
 20. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży
 21. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Zakład Budżetowy w Łomży
 22. Centrum Rehabilitacji Medicor
 23. Adam Pupek –przelec sie w Tamdemie
 24. Studio Tatuażu „PSYCHO INK” Paulina Szumska
 25. KFC
 26. Gabinet Kosmetyczny Anamed
 27. Gabinet Fryzjerski KG
 28. Pływak Łomżyńska Szkoła Pływania Wojciech Błachnio 
 29. Siłownia Best Gym
 30. Piekarnia Kraska Karwowscy
 31. Piekarnia Piątnica. Zakład Cukierniczo-Piekarniczy. Kosakowski L., Karwowski G.
 32. Lekkie Rowery Damian Nowicki
 33. Gabinet Weterynaryjny Alfa Sylwia Rutkowska
 34. Psi Fryzjer Agata Sokołowska
 35. Salon Kosmetyczny Nicole

fot. narew.info