Jestem uzależniony od sportowego trybu życia – czyli jak zostać Sportowym Wojownikiem

Dzięki wsparciu finansowemu z Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Patologii Społecznych na 2017 rok, rozpoczynamy innowacyjny program: „JESTEM UZALEŻNIONY OD ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA”. Jest to cykl wspierający kompletny rozwój zawodnika w obszarze treningu: fizycznego, technicznego, taktycznego oraz psychicznego, który od dłuższego czasu zaszczepiamy wśród trenujących w naszym Klubie piłkarzy. W tym zakresie trenerów oraz dzieci wspierać będzie psycholog klubowy oraz pozycja książkowa, autorstwa dr Łukasza Panfil p.n. „Sportowy Wojownik”.

Aby móc zrealizować program potrzebny będzie zakup książki „Sportowy Wojownik”. Zwracamy się więc z prośbą do Rodziców, aby współuczestniczyć w zakupie pozycji. Koszt dofinansowania książki przez Klub zawodnikom Młodzieżowego ŁKS wynosi 50%. Prosimy więc o wpłaty do swoich trenerów. Programem w postaci książki, obejmujemy młodsze roczniki naszego Klubu (od 2009 do 2004). Jednocześnie, pozostałe roczniki od (2003 do 1999) rozpoczną cykl indywidualnych oraz zespołowych konsultacji z psychologiem klubowym. Jednocześnie w najmłodszych rocznikach Klubu 2012,2011,2010 trenerzy będą wplatać podczas treningu elementy technik i metod wsparcia rozwoju kompletnego piłkarza, zawartych w tegorocznej akcji organizowanej w naszym Klubie. W ten sposób, najmłodsi nasi piłkarze będą mogli przygotować się do uczestniczenia w podobnych akcjach w przyszłości organizowanych w MŁKS.

Filozofią MŁKS jest dbanie o rozwój kompletny każdego zawodnika. Dołożymy wszelkich starań aby tegoroczny program „JESTEM UZALEŻNIONY OD ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA” osiągnął zadawalający wynik przynosząc efektywne, konkretne zmiany w kompletnym rozwoju naszych piłkarzy.