Ostre strzelanie młodzieży

W sumie w meczach ŁKS 1926 Łomża, MŁKS Łomża, Perspektywy Łomża, Fortów Piątnica oraz dziewcząt z MOSiR Łomża i Fortów Piątnica padły 134. bramki.

Wśród najskuteczniejszych należy wymienić juniora młodszego Mateusza Koca, który w meczu ze Spartą Augustów zdobył 5. bramek. 4. trafienia dopisał do swoje konta inny junior – Oskar Mazgoła oraz młodzik Mateusz Bagiński.

Wyniki spotkań:

5. kolejka juniorów

MKS POGOŃ ŁAPY – ŁKS 1926 ŁOMŻA 0:4

Bramki: 0:1 Dawid Pastorczyk 53, 0:2 – Tomasz Piaścik 68, 0:3 – Tomasz Piaścik 74, 0:4 – Damian Łazarczyk 90

ŁKS: Michał Sobieski – Kamil Bargielski, Bartek Bojar (82 Kacper Mieczkowski), Karol Choiński, Łukasz Just (62 Jakub Jóźwik), Łukasz Korzeniecki, Jakub Kotowski (75 Mateusz Mściwujewski), Damian Łazarczyk, Przemysław Modzelewski, Dawid Pastorczyk, Tomasz Piaścik (82 Mikołaj Ciuchnicki)

Żółte kartki: Modzelewski, Pastorczyk

Wyniki pozostałych spotkań 5 kolejki:

OLIMPIA ZAMBRÓW – WISSA SZCZUCZYN 7:1
MOSP BIAŁYSTOK – GKS STAWISKI 6:1
MOSIR GRAJEWO – HETMAN BIAŁYSTOK 0:4
POMORZANKA SEJNY – WIGRY SUWAŁKI (3 październik)

7. kolejka, I Liga Wojewódzka B1 Junior młodszy

ŁKS 1926 ŁOMŻA – MOSP BIAŁYSTOK 1:1

Bramki: 1:0 – Sebastian Kadłubowski 32, 1:1 – Jan Kacprowski 63

ŁKS: 1 Bartosz Długołęcki, Kacper Ruszczyk, Jakub Ćwikłowski, Piotr Kowalewski, Piotr Prabucki, Mikołaj Zdunek (60 Sebastian Grzeszczuk), Kacper Dąbrowski, Sebastian Kadłubowski, Krzysztof Macko, Karol Popławski (70 Arkadiusz Bronakowski), Dawid Tryniszewski

Żółta kartka: Prabucki (ŁKS 1926)

Wyniki pozostałych spotkań:

MOSIR GRAJEWO – AP TALENT BIAŁYSTOK 1:2
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK SSA – PIAST BIAŁYSTOK 5:0
AP TALENT II BIAŁYSTOK – WIGRY SUWAŁKI S.A. 1:0

4. kolejka, II Liga Wojewódzka B1 Junior młodszy Grupa 1

MŁKS ŁOMŻA – SPARTA AUGUSTÓW 9:1

Bramki: 1:0 – Mateusz Koc 8, 2:0 – Mateusz Koc 11, 2:1 – Łukasz Formejster 17, 3:1 – Mateusz Koc 28, 4:1 – Mateusz Koc 37, 5:1 – Oskar Mazgoła 40+1, 6:1 – Oskar Mazgoła 45, 7:1 – Mateusz Koc 49, 9:1 – Oskar Mazgoła 52, 9:1 – Filip Cudakiewicz 65

MŁKS: Maciej Siedlanowski (65 Igor Niedźwiedź), Mariusz Sulej, Filip Cudakiewicz, Patryk Gutowski (57 Mateusz Chaberek), Bartosz Janicki, Mateusz Koc (73 Kacper Baczewski), Mateusz Kownacki, Mateusz Krzywda (55 Aleksander Poleszuk), Oskar Mazgoła, Julian Narewski, Bartosz Ptak

7. kolejka I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz

MŁKS ŁOMŻA – SPARTA AUGUSTÓW 0:4

Bramki: 0:1 – Kacper Karbowski 34, 0:2 – Kacper Karczewski 41, 0:3 – Maksymilian Klekotko 61, 0:4 – Rafał Szybajło 68

MŁKS: Radosław Borawski, Łukasz Brakoniecki, Aleksander Gietek (40 Jakub Chojnowski), Jan Jakacki, Kacper Konopka (69 Przemysław Jadacki), Wiktor Korotkiewicz, Olaf Łukasik, Hubert Sierzputowski, Kacper Skrodzki, Jakub Szerszniew, Oliwier Świderski

Wyniki pozostałych spotkań:

MOSP BIAŁYSTOK – AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 6:1
AP TALENT BIAŁYSTOK – WIGRY SUWAŁKI S.A. 4:1
MOSIR BIELSK PODLASKI – ORZEŁ SIEMIATYCZE (2 października)

3. kolejka, II Liga Wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2

OLIMPIA ZAMBRÓW – MŁKS II ŁOMŻA 1:1

Bramki: 1:0 – Dominik Łuniewski 33, 1:1 – Marcel Adamczyk 37

MŁKS: Marcel Adamczyk, Gabriel Chrostowski, Szymon Jaworowski, Kacper Kalinowski (36 Aleksander Marczewski), Adrian Kałamacki (64 Maciej Szulc), Jakub Listowski, Jakub Ostrowski (66 Jakub Arnista), Oliwier Rogowski, Dominik Ulatowski, Mateusz Zalewski, Przemysław Żebrowski (60 Bartosz Jabłoński)

4. kolejka, II liga Wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2

FORTY PIĄTNICA – MŁKS ŁOMŻA 0:8

Bramki: 0:1 – Mateusz Baginski 3, 0:2 – Piotr Świtajewski 17, 0:3- Mateusz Baginski, 0:4 – Piotr Świtajewski 39, 0:5 – Igor Franciszkowicz 50, 0:6 – Jakub Bagiński 54, 0:7 – Mateusz Baginski 57, 0:8 – Mateusz Baginski 59

FORTY: Mikołaj Baczewski, Oskar Bechta, Marcin Cimochowski, Paweł Cimochowski, Rafał Drozdowski, Jakub Klimaszewski, Maciej Lewandowski, Mateusz Paszkowski, Bartosz Rychlicki

Skład rezerwowy
Damian Chrzanowski, Jakub Kostera

MŁKS: Mateusz Baginski, Dawid Szlis, Wiktor Cychol, Igor Franciszkowicz, Piotr Świtajewski, Jakub Bzura, Adrian Niksa, Kacper Tunkiewicz, Kacper Wiśniewski

Skład rezerwowy:
Jakub Bagiński

Wyniki pozostałych spotkań:

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE – NAREW CHOROSZCZ 4:2
GKS STAWISKI – MKS POGOŃ ŁAPY 1:6

4. kolejka, I LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK

OLIMPIA ZAMBRÓW – MŁKS II ŁOMŻA 8:0

Bramki: 1:0 – Kacper Dybowski 14, 2:0 – Igor Lutostański 24, 3:0 – Igor Lutostański 29, 4:0 – Maciej Dmochowski 34, 5:0 – Kacper Dybowski 41, 6:0 – Igor Lutostański 44, 7:0 – Wiktor Balik 47, 8:0 – Wiktor Dudaryk 55

MŁKS: Bartek Dzbeński, Bartek Głębocki, Wiktor Kubiłko, Hubert Modzelewski, Szymon Dembski, Adrian Galiński, Adrian Mieczkowski, Mikołaj Nowak, Alan Olender

Skład rezerwowy:
Dawid Szok, Alan Tomaszewski, Dawid Zabłocki, Jerzy Żabiński

MOSP BIAŁYSTOK – MŁKS ŁOMŻA 1:2

Bramki: 0:1 – Błażej Lesicki 31, 0:2 – Jakub Openchowski 1:2 – Jakub Głowicki 45

MŁKS: Marcel Cekała, Maksymilian Dobrzycki, Jakub Firmuga, Łukasz Kijek, Błażej Lesicki, Jakub Lis, Mateusz Mościcki, Łukasz Sychowicz, Mikołaj Tarnacki,

Skład rezerwowy
Jakub Zwierciadłowski, Piotr Kozioł, Jakub Openchowski

Wyniki pozostałych spotkań:

AP TALENT BIAŁYSTOK – AP WIGRY SUWAŁKI 0:3
AP BRYLANT BIELSK PODLASKI – AP WIGRY II SUWAŁKI 3:1
AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – JUNIOR BIAŁYSTOK (mecz zaplanowany na 26 września)

3. kolejka, E2 ORLIK GRUPA 3

MŁKS II ŁOMŻA – MŁKS ŁOMŻA 0:7
KS ŚNIADOWO – ORZEŁ KOLNO 0:6
MŁKS ŁOMŻA – ORZEŁ KOLNO 11:0
MŁKS II ŁOMŻA – KS ŚNIADOWO 13:0
KS ŚNIADOWO – MŁKS ŁOMŻA 0:15
ORZEŁ KOLNO – MŁKS II ŁOMŻA 3:3

2. kolejka, F1 ŻAK GRUPA 9, turniej z Zambrowie 23 września

OLIMPIA II ZAMBRÓW – MŁKS ŁOMŻA 0:4
MŁKS II ŁOMŻA – OLIMPIA II ZAMBRÓW 2:3
MŁKS ŁOMŻA – OLIMPIA ZAMBRÓW 1:2
MŁKS ŁOMŻA – MŁKS II ŁOMŻA 4:1
MŁKS II ŁOMŻA – OLIMPIA ZAMBRÓW 2:4

https://naszsport.info/