II Dzień Otwarty MŁKS – spotkanie z historią ŁKS Łomża

Podczas zbliżającego się „II Dnia Otwartego Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego”, MŁKS przygotowuje wraz z ŁKS stoisko towarzyszące imprezie pod tytułem: „Spotkanie z historią ŁKS Łomża”. Spotkanie skierowane jest do byłych zawodników, działaczy, kibiców oraz sympatyków ŁKS Łomża.

Na specjalnie przygotowanym stoisku będą mogły spotkać się pokolenia byłych i obecnych Ełkaesiaków łączących pokolenia miłośników jednego z najstarszych klubów w Polsce.

Osoby odwiedzające stoisko będą miały okazję zapoznać się z eksponatami związanymi z Łomżyńskim Klubem Sportowym, wypożyczonymi z muzeum Spotru przy MOSiR w Łomży. Dodatkowo odwiedzający goście będą mogli pierwszy raz zobaczyć prywatną kolekcję ponad 100 zdjęć ukazujących wydarzenia z historii Klubu.

Swój udział zapowiedzieli już byli prezesi, działacze oraz zawodnicy z jednym z najwybitniejszych zawodników ŁKS w latach 60-tych Panem Jerzy Kierażyńskim na czele.

Przy okazji spotkania dla wszystkich sympatyków ŁKS ogłaszamy konkurs na najciekawszą pamiątkę związaną z ŁKS Łomża.

Wspólnie wybierzemy najciekawszą, najbardziej oryginalną pamiątkę. Dla każdego uczestnika oraz zwycięzcy przygotowaliśmy nagrodę niespodziankę.

Dodatkowo w ramach spotkania odbędzie się dyskusja na temat zbliżających się obchodów 90- lecia istnienia ŁKS Łomża, które przypada w 2016 roku.

Impreza odbędzie się w niedzielę 13 grudnia od godziny 16:00 w hali im. Olimpijczyków Polskich przy SP nr 9 i PG nr 8 w Łomży.

W programie imprezy między innymi:

  • prezentacja drużyn MŁKS
  • pokaz freestyle z piłką – aktualny Mistrz Świata – Michał Rycaj, połączony z pokazowym treningiem dla zawodników MŁKS
  • pokaz przygotowany gościnnie przez łomżyńskich Mistrzów Świata ze Studia Tańca B.K. Step
  • pokazowy trening najmodszych grup MŁKS
  • mecz piłki nożnej: Trenerzy – Rodzice plus goście
  • losowanie atrakcyjnych pamiątek piłkarskich przysłanych przez byłych ełkaesiaków Rafała Boguskiego i Leszka Ojrzyńskiego

Imprezę poprowadzi gościnnie znany z “Obiektywu” TVP3 łomżyński dziennikarz Mariusz Rytel

Wstęp na imprezę jest bezpłatny

Zapraszamy

IMG_2855 IMG_2854 IMG_2835 IMG_2836