Krzysztof Piszczatowski powraca do sztabu MŁKS

Po kilku miesiącach rozłąki powraca do nas fizjoterapeuta Krzysztof Piszczatowski. Dziękujemy za ponowne zaufanie oraz chęć dalszej trudnej pracy w zakresie opieki medycznej w ramach urazów, ich diagnostyki oraz rehabilitacji. Kilkumiesięczny brak opieki najbardziej odczuły grupy juniorskie. Wiemy, że teraz nasi zawodnicy są ponownie w dobrych rękach. Z pewnością wynikłe w międzyczasie urazy we właściwy sposób zostaną zdiagnozowane i wyleczone.

Dzięki pracy Krzysztofa Piszczatowskiego możemy się pochwalić, że jako jedna z nielicznych szkółek piłkarskich w kraju mamy zapewnioną opiekę fizjoterapeuty na poziomie Reprezentacji Polski. Przypomnijmy że nasz fizjoterapeuta opiekował się polskimi lekkoatletami już dwa razy podczas Igrzysk Olimpijskich.

Ponadto informujemy, że w ramach podniesienia diagnostyki właściwego rozwoju młodych organizmów rozpoczęliśmy kompleksowe badania dla zawodników MŁKS. Pierwsze badania mamy już za sobą. Grupa zawodników rocznika 2006 została przebadana w zakresie morfologi oraz pozostałych badań laboratoryjnych, EKG, ogólnych badań pod kątem treningu sportowego. Kolejne roczniki przebadane zostaną w najbliższym okresie. O szczegółach poinformują rodziców opiekunowie poszczególnych roczników