Zwycięstwo drużyny Młodzieżowego ŁKS-u w halowym Turnieju Piłki Nożnej

W sobotę 15 listopada w Ostrołęce odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa OTS Korona Ostrołęka dla chłopców rocznika 2001 i młodsi.

W turnieju zagrały:
Korona I Ostrołęka, Korona II Ostrołęka, Naki I Olsztyn (aktualni wicemistrzowie Województwa Warmińsko-Mazurskiego), Naki II Olsztyn, Młodzieżowy ŁKS, UKS Mag Ostrołęka, Football School Ciechanów, Kurpik Kadzidło.
Nasza drużyna trenowana przez Artura Nadolnego trafiła do grupy B wraz z Naki I Olsztyn, Koroną II Ostrołęka i Football School Ciechanów.
W pierwszym pojedynku grupowym rozgromiliśmy Koronę 9:2. W drugim spotkaniu zremisowaliśmy 1:1 z Naki I Olsztyn, zaś w trzecim meczu znów odnieśliśmy wysokie zwycięstwo gromiąc Football School Ciechanów 10:1. Te wyniki dały nam awans z drugiego miejsca w grupie i walkę o medale. O pierwszym miejscu zadecydowała ilość zdobytych bramek, gdzie Naki miało ich o jedną więcej od nas.

W półfinale trafiliśmy na zespół UKS Mag Ostrołęka, który nie sprawił żadnych problemów naszym chłopcom ulegając 1:5.
W finale turnieju ponownie zmierzyliśmy się z drużyną Naki I Olsztyn. Po bardzo emocjonującym meczu pokonaliśmy rywali 3:0. Wszystkie trzy bramki były autorstwa Krystiana Pawczyńskiego, który został również najlepszym strzelcem turnieju (9 bramek), natomiast inny nasz zawodnik Michał Sobieski został uznany najlepszym bramkarzem całego turnieju.

Gratulujemy!!!